Funky House

You will never walk alone....

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Шегичките на Стоичков и други футболни хора

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
rampage
Moderator
Moderator

Брой мнения : 111
Registration date : 15.11.2007

ПисанеЗаглавие: Шегичките на Стоичков и други футболни хора   Съб Дек 22, 2007 2:45 pm

22 декември 2007 / Sportal.Bg

И тази година футболните хора се отчетоха с подобаваща порция бисери. "7 дни спорт" публикува част от най-смешните.
ЯНУАРИ - Президентът на Локомотив (Сф) Николай Гигов: Той е сам - няма майка, татко, баба. Сутрин да му кажат: "Ох, на баба, да ти намажа филийка с масълце."
Христо Стоичков говори за младите футболисти: Футболът е за мъже, не за педерасти като Азис.
Тодор Батков отговаря на въпрос дали е изгледал уплашен контрола на Левски: Като ме гледате така, дали съм уплашен? 187 см съм висок, два пъти майстор на спорта, 110 кг тежа, сигурно изглеждам много уплашен.
ФЕВРУАРИ - Треньорът на Рилски спортист Ангел Славков обяснява защо президентът на клуба е избухлив: Юри Галев е един истински човек, затова реагира по този начин. Емоционален е, защото е израснал на село.
Нападателят на Локомотив (Сф) Саша Антунович разкрива къде би отишъл, ако разполага с машината на времето: Бих се радвал да се върна в Древен Рим. Там е имало страхотни партита - слагаш един чаршаф на кръста, ядеш грозде, пиеш вино и ти правят масажи.
Президентът на Вихрен Константин Динев: Един приятел ми каза, че португалците до леглата си слагали стол. Когато се събудят, сядат на него да си починат.
МАРТ - Георги Илиев - Майкъла разкрива между какви възможности трябва да избират съдиите преди мач: Шансът пред рефера е или да вземе пари, или да яде бой.
Изпълнителният директор на Етър Стефан Атанасов се оплаква след мача с Хебър (1:3). Казвах на Флорентин да не вдига 220 кг, но той бе упорит и продължаваше.
АПРИЛ - Треньорът на Миньор (Бобов дол) Димитър Соколов за слуховете, че от Велбъжд са пробили негови играчи: Преди мача вадя нож от Втората световна война, един пистолет и Библия и ще накарам момчетата да се закълнат един по един, че ще играят до последно и най-вече честно.
Синът на Вуцов какво е завършил: Патладжаненото училище в Каспичан.
МАЙ - Треньорът на Миньор (Перник) Атанас Джамбазки след загубата от Видима: Напишете, че БФС са затънали в големи кравешки лайна!
Изпълнителният директор на Спартак (Вн) Живко Великов по повод обвиненията, че е ударил играча на Родопа Милен Игнатов: Утре някой футболист ще каже, че съм спал с жена му.
ЮЛИ - Георги Иванов - Гонзо обяснява слабата си форма в Риека, където вкара само 4 гола: Ако ми плащаха на гол, жена ми и децата щяха да ядат салам кучешка радост.
Президентът на ЦСКА Александър Томов към спортните журналисти: Усмихвам се, усмихвам се, усмихвам се на измислиците за заплахи на фенове срещу Митал. Ако искате, пишете, че ще има нашествие на слонове на стадион "Българска армия".
Треньорът на Левски Станимир Стоилов обяснява метафорично пътя на развитие на отбора: Може в даден момент да навлезем в аварийното платно, но не бива да излизаме от асфалтовия път.
АВГУСТ - Президентът на Славия Венцеслав Стефанов: Ако Левски вземе Здравко Здравков, ще се прекръстя на Сали Салиев.
Президентът на Левски Тодор Батков разкрива притесненията си от лошото време преди мача с Тампере: Три нощи не спах, за да слушам дали вали навън.
Президентът на Кюстендил Валери Ненов обяснява колко трудно е да се общува с политици: За съжаление минералната вода калцира мозъците и не е никак лесно да работиш с тях.
СЕПТЕМВРИ - Търся един опорен, среден! Няма го! Хайде намерете ми го. Националният селекционер Димитър Пенев обяснява какви играчи му липсват в отбора.
Димитър Бербатов за мениджъра си в Тотнъм Масртин Йол: Той между другото е по-висок и от мене, обаче и здрав такъв, разбирате ли? Имам чувството, че ако ми пукне една, бате... съм нокаут.
ОКТОМВРИ - Валери Ненов, президент на Велбъжд (Кюстендил): От БФС събират глобите за жълти и червени картони, за да ходят на екскурзии и командировки. НОЕМВРИ - Президентът на Славия Венцеслав Стефанов коментира победата на белите над Локомотив (Сф): Гараджийската банда много пъти е яла бой от нас.
ДЕКЕМВРИ - Треньорът на Черноморец Димитър Димитров: Такава дузпа няма на Луната и в Мозамбик.
Мариян Христов отговаря на въпрос с какво се занимава в момента: В момента работя основно върху жена си Дияна.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://banditi.no-ip.org/photo
Almighty
Admin
Admin

Брой мнения : 886
Registration date : 12.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Шегичките на Стоичков и други футболни хора   Чет Дек 27, 2007 11:42 am

ААААААААААА ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛRolf

Последната промяна е направена от на Чет Дек 27, 2007 11:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителя http://crazybastards.englishboard.net
Ving
King of the world
King of the world

Брой мнения : 370
Registration date : 13.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Шегичките на Стоичков и други футболни хора   Чет Дек 27, 2007 11:51 am

хахаххаха много добро!ауууу Laugh
Вижте профила на потребителя
Телевизора на Елвис
Monkey
Monkey

Брой мнения : 21
Registration date : 03.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Шегичките на Стоичков и други футболни хора   Сря Фев 13, 2008 1:43 pm

rampage написа:
ФЕВРУАРИ - Треньорът на Рилски спортист Ангел Славков обяснява защо президентът на клуба е избухлив: Юри Галев е един истински човек, затова реагира по този начин. Емоционален е, защото е израснал на село.
Тоя Галев го познавам лично. Нема такъв муфлон. Идиот и половина, едно време цял Самоков трепереше от него и едно от нещата с което е известен е че е стрелял от залегнало положение от канавката по бронирания мерцедес на Жоро Илиев.
sexy lady
King of the universe
King of the universe

Брой мнения : 657
Registration date : 13.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Шегичките на Стоичков и други футболни хора   Сря Фев 13, 2008 1:47 pm

К'ъф идиот трябва да си за да направиш такава малоумщина R U Insane Crazy

П.П. Емо, сори за офф-а, ама тоя верно трябва да е дебил!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Шегичките на Стоичков и други футболни хора   

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1