Funky House

You will never walk alone....

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Размисли, но без страсти !

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Hitman
Human
Human

Брой мнения : 79
Registration date : 05.12.2007

ПисанеЗаглавие: Размисли, но без страсти !   Пет Дек 07, 2007 11:34 pm

Пускам темата с уговорката, че не изпитвам лоши чуства към никой от форума, а и всичко което кажа или обещая - изпълнявам го.
От къде ли да почна ... Преди седмица-две Севи ми вика:
- "Влизай в нашия форум, яко е!"
Един ден Ванц ми прати линка и аз взех, че влезнах. Оставете това, ама и се регистрирах. До тук добре. Седя си аз пред РСто, чета, осмислям и ....абе все такива високоинтелектуални занимания. Обозначавам се на Калинчето и тя вика :
- "Здрасти. Браво, че си се регнал, ама нема да е лошо и да пишеш чат-пат"
Речено, сторено - писах. Даже и 1-2 теми пуснах. От тук на сетне обаче става интересно! Очаквах някой да каже - "Здрастииии, как си" или "Радваме се, че имаме още един съфорумец". Миииии......

Almighty написа:
Правя едно предложение във връзка с увеличаване броя на потребителите във форума!Казвайте на ваши приятели и познати за нашия форум и ги карайте да се регистрират, за да станеме повече - колкото повече толкова по весело Smile

Ама сигурно се попълват някакви документи, членуващите те одобряват, или пък има някакъв изпит ......де да ги знам аз тия работи, нали съм прост полицай. Ако мислите, че това ми е направило чак толкова голямо впечатление - е, не е! И "изпълнените с хумор" отговори на fluffy също не ме впечатлиха кой знае колко.

fluffy написа:
Явно не си запознат нито със законодателната система в България, нито с етиката. Първо има закон за защита на личните данни и второ не е възпитано да се задават въпроси за възрастта на една дама!!!

Баси...В България имало законодателна система, че даже и "закон за защита на личните данни" ! Брей, пък аз да не знам. Карай да върви.
Но ей тоя пост направо ме втрещи !

Boicheca написа:
Ти много добре визираш Севи, но не разбрахме защо "Красавице" е с голяма буква и защо си мислиш, че ни ебе кой визираш?!! R U Insane

Е те тука нещо в мене се обади! Явно не съм добре дошъл във вашия форум - здраве да е! Няма да седна да си режа вените.
Преди да приключа с тази своя тирада, ще добавя само още едно нещо. Самоцитирам се :

".....което кажа или обещая - изпълнявам го....."

Boicheca или Киро, като се запознаем ( освен ако вече не се познаваме, гледам наблизо живееш - пък и си имам едно на ум) , лично ще ти обясня защо е с голямо "К". А ние ще се запознаем. Не го приемай като някаква заплаха - може и по бира да пием, но ми е интересно с какво предизвиках тази неприязън.

Те тва беше от мен. Най- добре ще е Админа да изтрие профила ми, както и всички мои постове.

А, честит ви празник утре ! Знам, че сите сте студенти.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Boicheca
Human
Human

Брой мнения : 95
Registration date : 13.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Размисли, но без страсти !   Съб Дек 08, 2007 3:00 pm

Сладур. Явно не схващаш от един път, че трябва и втори път да обяснявам Laugh Не знам дали ще се запознаем, а и да стане като гледам няма и какво да си говорим много освен да ми обясняваш защо "Красавице" е с голямо "к" (демек не ме интересува) . Ще ми бъде интерестно.. може би ще преминеш е стил романтика и ще ми обясниш колко много красива е тя и за това е с главно "к" хахахахаха оффффффффффф. До колкото "тази неприязън" какво да ти кажа аз нищо не целях с предишния ми пост, но щом неприязън искаш да е така да е ся' няма лошо! Ай със здраве и весели празници на всичкиииии.
Almighty
Admin
Admin

Брой мнения : 886
Registration date : 12.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Размисли, но без страсти !   Съб Дек 08, 2007 5:14 pm

Така време е като човек, който е създал този форум и седи най-високо в неговата йерархия (не че е кой знае какво де) да раздам малко справедливост!Hitman когато написах този пост
Цитат :
Правя едно предложение във връзка с увеличаване броя на потребителите във форума!Казвайте на ваши приятели и познати за нашия форум и ги карайте да се регистрират, за да станеме повече - колкото повече толкова по весело Smile
насистина исках и още искам това да се случи.Повечето от този форум се познават, но на мен идеята ми е тук да влизат различни хора с различни интереси, да има за всеки по нещо и да растем.Аз се радвам, че в този форум има , макар и малко (само 2ма май) хора, които не познавами не мисля, че това е причина да не се разбираме (въпреки, че Hitman аз теб май съм те виждал).Също не мисля и че няколко по-остри реплики от страна на някой тук са причина да му се трие профилът и мненята му.Пак ще се върна на това,че повечето от хората, които пишем тук се познаваме и почти всяка вечер седиме на една маса и пием бири!Имаме общи интереси и като цяло сме като едно малко затворено общество, в което труно влизат нови хора (или поне аз така си го обяснявам Surprise )Та обяснението, което мога да дам, че тези по остри реплики са причинени от едно такова нещо и от факта,ч е си малко по-различен от нас.Hitman ако имаш желание продължи да влизаш във форума, аз лично ще се радвам Smile
И искам да призова абсолютно всички във форума да бъдем по-толерантни един към друг Exclamation
Вижте профила на потребителя http://crazybastards.englishboard.net
sexy lady
King of the universe
King of the universe

Брой мнения : 657

ПисанеЗаглавие: Re: Размисли, но без страсти !   Съб Дек 08, 2007 5:36 pm

Евала, Емо! Bravo Абсолютно си прав за фактите, с които си обясняваш ситуацията! В крайна сметка сме тук преди всичко, за да се забавляваме ! Hitman не ги приемай толкова навътре нещата. В крайна сметка никой не те познава, за да може да има нещо против теб! А това, че малко си пазим територията е донякъде нормално! Ние сме си като семейство повечето Jokingly ЗАбавлявайте се хораааа! ПРАЗНИК Е!!!! Yahoo
Boicheca
Human
Human

Брой мнения : 95

ПисанеЗаглавие: Re: Размисли, но без страсти !   Съб Дек 08, 2007 6:30 pm

Almighty написа:
Така време е като човек, който е създал този форум и седи най-високо в неговата йерархия (не че е кой знае какво де) да раздам малко справедливост!Hitman когато написах този пост
Цитат :
насистина исках и още искам това да се случи.Повечето от този форум се познават, но на мен идеята ми е тук да влизат различни хора с различни интереси, да има за всеки по нещо и да растем.Аз се радвам, че в този форум има , макар и малко (само 2ма май) хора, които не познавами не мисля, че това е причина да не се разбираме (въпреки, че Hitman аз теб май съм те виждал).Също не мисля и че няколко по-остри реплики от страна на някой тук са причина да му се трие профилът и мненята му.Пак ще се върна на това,че повечето от хората, които пишем тук се познаваме и почти всяка вечер седиме на една маса и пием бири!Имаме общи интереси и като цяло сме като едно малко затворено общество, в което труно влизат нови хора (или поне аз така си го обяснявам Surprise )Та обяснението, което мога да дам, че тези по остри реплики са причинени от едно такова нещо и от факта,ч е си малко по-различен от нас.Hitman ако имаш желание продължи да влизаш във форума, аз лично ще се радвам Smile
И искам да призова абсолютно всички във форума да бъдем по-толерантни един към друг Exclamation
Аз и това написах нямаше ник'ва неприязън момчето обаче влиза в няк'ви филми ами все пак e негово желание к'во да му преча? Levski
rampage
Moderator
Moderator

Брой мнения : 111
Registration date : 15.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Размисли, но без страсти !   Съб Дек 08, 2007 10:34 pm

Много е тъпо да стават подобни изпълнения в форум в който на този етап влизат 11 човека...вземете се в ръце. Идеята на форума не е само да влизат познати, до колкото съм разговарял по-тази тема с Емо, всякакви хора са добре дошли. Така, че днес 11 утре 30, дайте да спазваме добрия тон. confused

PLACE FOR FUN
Вижте профила на потребителя http://banditi.no-ip.org/photo
sexy lady
King of the universe
King of the universe

Брой мнения : 657

ПисанеЗаглавие: Re: Размисли, но без страсти !   Нед Дек 09, 2007 5:45 am

rampage написа:
Много е тъпо да стават подобни изпълнения в форум в който на този етап влизат 11 човека...вземете се в ръце. Идеята на форума не е само да влизат познати, до колкото съм разговарял по-тази тема с Емо, всякакви хора са добре дошли. Така, че днес 11 утре 30, дайте да спазваме добрия тон. confused

Хип-хип хърееееееейййй! Yahoo Dance Bravo
SEVI
Star
Star

Брой мнения : 169

ПисанеЗаглавие: Re: Размисли, но без страсти !   Нед Дек 09, 2007 11:21 pm

к,во става тука бе ,,,,нема ме два дена и откачихте R U Insane
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Размисли, но без страсти !   

Размисли, но без страсти !
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1