Funky House

You will never walk alone....

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Ще ходите ли на море? Кой, кога и къде?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
sexy lady
King of the universe
King of the universe

Брой мнения : 657
Registration date : 13.11.2007

ПисанеЗаглавие: Ще ходите ли на море? Кой, кога и къде?   Чет Юни 26, 2008 3:47 pm

Започнаха жегите и логично едиснтвеното нещо, което ми е се върти в главата е плаж, слънце, море, пясък....ееееххх In love Споделете планове и преживявания, че в горещите дни поне да си помечтаем малко, пържейки се пред компютрите Don't know
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Almighty
Admin
Admin

Брой мнения : 886
Registration date : 12.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Ще ходите ли на море? Кой, кога и къде?   Пет Юни 27, 2008 12:55 am

Ебал съм му майката!Са напускам работа, ставам безработен и никво море............ще ходя да копам на село Laugh
Вижте профила на потребителя http://crazybastards.englishboard.net
Ving
King of the world
King of the world

Брой мнения : 370
Registration date : 13.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Ще ходите ли на море? Кой, кога и къде?   Пет Юни 27, 2008 9:50 pm

Емка добра идея братле!малко агро фитнес и реколта да има и буркани да си сложиш и после туршия с ракия зимата....уф изперках от толкова учене!аз на море не смятам да ходя!ще се затвора в нас и ще уча!То морето няма да избяга,пък и не ми се бие толкова път да похарча луди пари да изгора и да ме боли, да се напивам всяка вечер...ебати почивката!Станах си малко пенсионер аз и предпочитам да лежа и да спа по цял ден някъде в планината на прохлада от колкото да ми влиза пясък в .... да!Та с две думи на море няма да ходя!
HeagekBaTeH
King of the world
King of the world

Брой мнения : 417
Registration date : 15.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Ще ходите ли на море? Кой, кога и къде?   Пет Юни 27, 2008 10:08 pm

Тази година се надявам да се класирам на моренце. Може 1-2 дни ама ще се ходи. То не може само да се кибичи на едно място. Трябва да има и движение нали :Wink:
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Ще ходите ли на море? Кой, кога и къде?   

Ще ходите ли на море? Кой, кога и къде?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1