Funky House

You will never walk alone....

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Св. Валентин

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
SunSeeker
Superstar
Superstar

Брой мнения : 193
Registration date : 13.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Чет Фев 14, 2008 4:45 pm

Емка бате има нещо гнило в историята ти.Щи кажа веднага какво е : не искам да го приемаш като гавра или базик ама каза че ще паднеш на колене а в момента щи е малко трудно така че нема те женим още :)

пп:иначе може да дадеш една снимка с пръстена и физиономията ти :)
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://kunki.org
Almighty
Admin
Admin

Брой мнения : 886
Registration date : 12.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Чет Фев 14, 2008 5:48 pm

.......и седят те двамата един до друг и изведнъж той казва "Искам да ти кажа още нещо", след което застава на земята на едното си коляно, а другия крак стъпил и сгънат в коляното и отваря чекмеджето до него, изважда малката кутийка и се обръща към нея с думите ............"Ще се омъжиш ли за мен".................а отговорът й...........

И сега какво си викате..........."Леле тоя верно ще се жени!"
Отговорът и беше "Да", придружен с яко смях..........и 2мата се посмяхме едно хубавоLaugh
Е ама успях да ви метна всички а Laugh
В момента, в който четете тези редове съм сигурен, че искате да ме хванете и да ми счупите и другия крак , за това че ви изпунтих така, но като се замисля лъжата в цялата тая история е доста малко!Та почвам с истината направо..........ами да, влюбен съм, има такова момиче по което съм луднал;има и такъв пръстен, който до преди час и нещо седеше в чекмеджето ми;да, паднах и на колене и по този начин поднесох пръстена (Баха крака ми не е толова зле, та без проблеми си седя на колене :Wink: )...........сега се чудите къде е уловката?Ами там еLaugh С мацката се видяхме в понеделник и тя си остави пръстена в къщи, той си е нейн!Каза, че ще дойде днес да си го вземе.Не знам как ама на мен ми хрумна да го навра в тази кутийка и да й поискам ръката с този пръстен, е така за ташака :Wink: Момичето се изненада и се изкефи, аз също въпреки, че всичко беше шега.
Малко ви се чудя, че се вързахте на приказките ми честно казано.Нормално тези които ме познават по-отдълго и по-добре веднага се усъмниха в цялата тая работа.Познавате ме, че съм лудо копеле и ми е още доста рано да се женя..........макар,че то никога не се знае де!Аз не съм узрял за тея неща обаче със сигурност.На някои хора като им разказвах вчера за намеренията си, толова много се радваха , че направо и на мен ми се прииска за момент тва да е истина :Wink: Естествено дамите се вързаха много повече............спокойно момичета още съм свободен и ви обичам
Rose

Надявам се да приемете тази шега в деня на влюбените Tongue
Вижте профила на потребителя http://crazybastards.englishboard.net
sexy lady
King of the universe
King of the universe

Брой мнения : 657

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Чет Фев 14, 2008 6:01 pm

Фарс със сценарии, достоен за Оскар Tongue Jokingly
Вижте профила на потребителя
SunSeeker
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Чет Фев 14, 2008 6:25 pm

Emo Пропусна едно нещо :)...слушам
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Чет Фев 14, 2008 6:31 pm

Какво пък съм пропуснал?
SunSeeker
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Чет Фев 14, 2008 6:36 pm

Ми дакажеш коя е мацката,недей ни караш да гадаем по ръката и да се цепим тука неподготвени Laugh
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Чет Фев 14, 2008 6:52 pm

Бе не съм пропуснал, а не казах нарочно!Оглеждаите се за ръката с пръстена :Wink:
mrunkoland
Monkey
Monkey

Брой мнения : 26
Registration date : 31.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Чет Фев 14, 2008 7:31 pm

Елмооо какви са тези пръстени уговорката ни да се вземем ако никой не ме иска остава ! Докато се омъжа никакви пръстени на расни девойки да не даваш еле пък толкова публично !
mrunkoland
Monkey
Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Чет Фев 14, 2008 7:34 pm

Айде отивам да празнувам пък ти се надявай да ми предложат брак !!! Нали се разбрахме да не съм чу7ла нищо за никакви птъстени по каквито и да е било поводи.
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Чет Фев 14, 2008 7:40 pm

ок Рали Laugh Съжелявам, че стана така Rolf
sexy lady
King of the universe
King of the universe

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Чет Фев 14, 2008 8:19 pm

Емоооо, таралеж в гащите си вкара с тая история! Сега ще видим на колко жени какво си обещал, а как ще се оправяш не знам .... Rolf
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Чет Фев 14, 2008 8:23 pm

Абе вече получих ебаси заплахите от хора, които се вързаха, че найстина ще се женя Surprise
SEVI
Star
Star

Брой мнения : 169

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Пет Фев 15, 2008 12:20 am

Мене определено ме заблуди ,ама аз нали съм си наивна Tongue ..... важното е ,че не те загубихме, все още можем да се борим за сърцето ти In love In love
aivito
Monkey
Monkey

Брой мнения : 2
Registration date : 24.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Пет Фев 15, 2008 1:32 am

леле,шматко!!! сега се кефя обаче,че като дойде време за сватба никой няма да ти се върже ... Laugh са обаче продължава боя на лудите фенки за Еминатора Pak # 1
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Пет Фев 15, 2008 10:50 am

Абе кефиш се ти!Вчера от теб отнесох най-много заплахи Laugh
HeagekBaTeH
King of the world
King of the world

Брой мнения : 417
Registration date : 15.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Пет Фев 15, 2008 10:52 am

Емо, да не ти пука, аз те подкрепям и твърдо заставам зад теб :Wink:
mrunkoland
Monkey
Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Пет Фев 15, 2008 11:13 am

Отнесли не отнесли заплахи нека някой да сподели как е изкарал снощи, тежка ли беше вечерта всичко с подробности до последня жартиер,
p.s. Ако трябва излъжете !
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Пет Фев 15, 2008 11:32 am

Цитат :
всичко с подробности до последня жартиер
Laugh Laugh Laugh
mrunkoland
Monkey
Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Пет Фев 15, 2008 1:49 pm

Да ! Елмо жените чакат да мине Нова година и с нетърпение започват да броят дните до 14-ти февруари, започват да изпипват всичко до последния " детайл" то не са свещи sexy бельо , лубриканти /и други смазки/ прически маникюр и за каквото се сетиш още! Ето накрая идва дълго очакваният ден и от сутринта набързо преговарят плана, който са измислилиза вечерта като се стараят да не пропуснат и най-малкото сърце ангелче и всякакви там СВ. Валентински глупости. Желанието им да се почустват обичани се засилва неодържимо при вида на украсения с балони за празника " Мост на влюбените", заведения и продавачи на балони с формата на сърце и т.н. Купуват ако не са го купили още преди 3 седмици/ подарък който носи своето любовно послание, крещяш отчаяно "Обичай ме" опаковат го старателно и започват да се обличат, да се обличат, да се обличат......... С трепет на сърцето отварят подарътка който техния любим им е купил старайки се да запомнят всичко за да може на другия ден с колежки да обсъждат вечерта.
И после празник на влюбените как не
sexy lady
King of the universe
King of the universe

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Пет Фев 15, 2008 1:57 pm

mrunkoland написа:
Желанието им да се почустват обичани се засилва неодържимо при вида на украсения с балони за празника " Мост на влюбените", заведения и продавачи на балони с формата на сърце и т.н.

Леле, моста на влюбените каква циагния беше вчера! Vomit А всички тея хвърчащи балони навсякъде....наиситна е ужасно! Адски пошло е всичко и определено не създава никакво чувство на романтика, ами напротив - убива го Tongue
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Пет Фев 15, 2008 2:01 pm

Аз нямах възможност да видя "Моста на влюбените копелета" вчера как е изглеждал, но определено всички тези червени балони и плюшени простотии на Св.Валентин предизвикват отвращение в мен Vomit
yana85
King of the world
King of the world

Брой мнения : 368
Registration date : 23.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Пет Фев 15, 2008 3:25 pm

У мен пък Моста не предизвика чак отвращение Smile Явно съм малко по-различна от вас :Wink:
Иначе снощи празника беше задоволяващ Embarrassed Пийнах си винце малко в повече, започвайки още от офиса :Wink: Стана ми много весело и ... нищо особено после...

Относно историята на Хранов... нямам думи Fight аз съм една от малкото, които му повярваха така наивно, че сега ми иде да го смажа по всички параграфи... не мога да повярвам, че успя така да ме заблуди, ама явно не го познавам така добре, както повечето от вас Sad
mrunkoland
Monkey
Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Пет Фев 15, 2008 3:35 pm

Ето как стоят нещата за мъжете на празника на Влюбените : След многото запои през януари с мъка се сеща, че идва Св.Валентин /чак се учудва че е минала една година от предишния / Започва да се допитва до близки, приятели и приятелки какво да вземе за подарък на полвинката си. Не му е толкова до празника ама хич не иска да му се цупят цяла седмица след като е отказал да го празнуват, да мрункат пък и тя внезапно ще получи главоболие ако поиска да консумират връзката си . Така че се примирява и се присъединява към другите мъже желаещи да угодят на любимите си започва едно разглеждане на сувенири купуване на цветя и резервации за заведения . А на ум си признава че къде по хубаво ще му е да се напие по особено жесток начин с приятелите си да си разказват преувеличените случки от детството, казармата, атомобилните си перипети и т.н няма търсене на подаръци в препълнените магазини, цупещи се физиономии, купуване на цветя от спекуланти, и всякякви такива досадни работи. После било празник на влюбените а? Много хубав празник , католически и т.н. Ама дръжте се момчета идва ОСМИ МАРТ тогава освен на приятелките си трябва и на майките и на бабие и на колежките си да купувате вея и подаръци.
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Пет Фев 15, 2008 3:49 pm

ахаххахаххах Рали коментарите ти къртят просто Laugh
Абе за мен важното е това, което направиш да е от сърце!..............но не мога да разбера хората, които подаряват подарици от сорта на възглавничка,с формата на сърце и с надпис "I love u" или червени балончета със същия надпис или някаква друга червена простотия!Веднага ще ви кажа защо ме дразни това нещо:Адски банално е!

П.П.Хайде сега момичета признайте си коя от вас е получавала такива неща, независимо дали за Св.Валентин или по друг повод! Laugh
yana85
King of the world
King of the world

Брой мнения : 368
Registration date : 23.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   Пет Фев 15, 2008 4:28 pm

Абее, аз не съм получавала много такива неща.
Само веднъж ми се случи - плюшена играчка, която държи сърце Embarrassed
И то тва си беше от този сорт... ама нали трябва поне веднъж да ми се случи все пак подобно нещо Smile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Св. Валентин   

Св. Валентин
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next