Funky House

You will never walk alone....

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Бързо възстановяване на Админа ни !

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Тя
Monkey
Monkey

Брой мнения : 19
Registration date : 13.11.2007

ПисанеЗаглавие: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 02, 2008 12:43 am

Емануилееее,
голям бой ще ядеш, само да се оправиш ... ама ти това си го знаеш Kiss
Бързо да се възстановиш Емка, защото иначе, кой ще контролира тук ... И ще ме смазва от бой :)
И вземи се кротни най-накрая ... Ама аз знам, ти ще кажеш 'НИКОГА !'
Поне сега ще си починеш хубавко с книжка по маркетинг в ръка ... study .
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
SunSeeker
Superstar
Superstar

Брой мнения : 193

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Чет Яну 03, 2008 11:30 am

Впесто това той си почива с лаптопа ми без интернет :) Ако въобще тва може да се нарече почивка.Това си е чисто мъчение.
Вижте профила на потребителя http://kunki.org
HeagekBaTeH
King of the world
King of the world

Брой мнения : 417
Registration date : 15.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Чет Яну 03, 2008 12:22 pm

Абе Емо, каква я свърши ти ?!?! Айде бързо да оздравяваш, че без теб нищо не е същото в офиса Sad
sexy lady
King of the universe
King of the universe

Брой мнения : 657

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Чет Яну 03, 2008 12:25 pm

Емо е герой и ще се оправи бързо аз съм сигурна! Според мен трбява да му пожелаем бързо излизане от болницата, че ще откачи там милия! Пък после бавно и славно ще се възстанови и ще е пушка Laugh
yana85
King of the world
King of the world

Брой мнения : 368
Registration date : 23.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Чет Яну 03, 2008 4:53 pm

Определено Емо много ни липсва Sad
Надявам се наистина да се оправи бързо, за да не скучае много, докато е прикован на леглото Sad
Но той е силно момче и ще се справи с трудностите и проблемите, които са го споходили Kiss
Almighty
Admin
Admin

Брой мнения : 886
Registration date : 12.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 12:01 am

Kali said:
Еееееееййййй Емоооооо! Добре дошъл отново сред нас! Изключително много ни липсваше на всички! Сега вече пак ще има кой да ни се поскарва и да ни мести мненията Пазили сме форума, не сме злоупотребявали с това, че е е без твоя зорък контрол!

Айде успешно възстановяване и дано скоро те видим и навън!

Кали преместих ти поста тук, за да не се създават две идентични теми, въпреки че са в моя честSmile

Та сега когато съм в къщи искам да напиша няколко думи за преживяните 7 дена в Пирогов.Годината за мен, както е ясно на всички започна по доста лош начин!С „помощ” и на друг човек разбира се………..но аз гледам да не мисля за това, аз съм си виновен за случилото се!На него ще му се върне от някои друг……..нито имам желание за мъст срещу този човек нито нищо.Докато бях в Пирогов баща ми ми каза „Ако почнеш да се бориш с всички простаци на този свят няма да ти останат нерви” (или в моя случай здрави кости).
Както и да е!Винаги съм си мислел, че това да счупиш крак е едно от най-лошите неща, които могат да ми се случат, а ето че това вече е факт.Какво да ви кажа приемам го философски, явно така е било писано, явно трябва и през тва да мина, за да мога да ценя по-дребните неща в живота.Старата истина е налице……….оценяваш нещо единствено когато го загубиш.От случилото се с мен мога единствено и само да извлека поуки и да се опитам да променя тази част от себе си, която е безразлична към дребните радости в живота!
В самата болница беше доста тежко, самата атмосфера е тегава и ако не мислиш позитивно може да ти срине психиката.Ако не бях легло до легло с ето този човечец не знам дали щях да издържа……..

Страшно добър и отзивчив човек , който много ми помагаше, с който пушехме Мелник по цяла нощ и с който си правехме ташак със персонала на Пирогов…………ама така е ако няма дебилия си до тука. Та искам тук специално да му благодаря, въпреки че едва ли тези писания ще достигнат някога до него.Също ще изкажа благодарност към родителите и роднините си, които бяха неотлъчно до мен и благодарение на тях в крака си имам титаниев пирон за 1700 лв.Laugh Искам също да изказа благодарност и на екипа, който се грижеше за мен, въпреки че не всички бяха много мили, но все пак си свършиха работата!
Най-сладкото оставям за най-накрая……….искам да благодаря на всички вас ПРИЯТЕЛИ.Независимо дали с един sms, обаждане или посещение вие ме карахте да се чувствам по-добре и да не губя вяра в това, че ще се оправя (не че съм се оправил де).ЗА ПО-ДОБРИ ПРИЯТЕЛИ НЕ МОГА И ДА МЕЧТАЯ.Бяхте до мен в този труден момент и вярвам , че ще бъдете и за напред все така до мен.Това, че във всеки един момент мога да разчитам на вашата подкрепа за мен е по-ценно от всичко на този свят!Никога няма да забравя това ,което направихте за мен.Дано не съм забравил да спомен някой в благодарствената си реч, но ако все пак съм това ще е защото хората , които бяхте до мен бяхте наистина много!
За съжаление сега предстой по-трудната част – възстановяването, но ще трябва да проявя воля и ще успея мамицата му!Все още ми трябва чужда помощ , за да се придвижвам, но надявам се и тва да отмине!Бая дълго писмо изпрасках, но имаше неща, които исках да споделя с вас.............и въпреки всичко пак си оставам същия дебил!

Вижте профила на потребителя http://crazybastards.englishboard.net
rampage
Moderator
Moderator

Брой мнения : 111

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 12:11 am

Абе Хранов я си признай, и тоя FHM от дясната ти страна също ти е давал сила.... afro

PLACE FOR FUN
Вижте профила на потребителя http://banditi.no-ip.org/photo
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 12:13 am

хахахахха знаех си, че няма да ти убягне :Wink:
Hitman
Human
Human

Брой мнения : 79
Registration date : 05.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 2:07 am

Друго си е в къщи, а? Изпадал съм в твоето положение и знам какво ти е. Гипса ще го свалят, ама после три месеца ще се учиш да ходиш отново. Е те това е тегавото. Ама дет се вика - малкия дявол е това.
Ама верно ли 1700 лв !!!! Баси..... мен ми навъртеха два медицински винта, па после си ги и извадиха! Айде оправяй се, па ако имаш нужда от съвет как се прави секс с гипсиран крак - свиркай !
Tongue

Това последното е майтап, ама да знаеш, че се помни завинаги! :Wink:
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 9:20 am

хахаххаха як спомен верно.Само, че проблема е че аз не съм с гипс, нито с шина, имам 2 превръзки на крака само и лек оток.Освен това няма друго и като го гледаш ще кажеш че е не е толкова страшно.
fluffy
Star
Star

Брой мнения : 139
Registration date : 04.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 12:34 pm

Ехо, Елмонце, привет. Явно дори и след престоя ти в Пирогов не си се променил, което е страхотно. Важното е да не ти пука и да се оправиш бързо, защото ни липсваш, а и на мен не ми се нрави подробността да те замествам още дълго време Tongue Шегувкам се. Оправяй се и целувки от менKiss
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 12:55 pm

Ако знаеш, Мони колко много искам да се върна към нормалния си начин на живот............токова много ми се ходи на работа и да мога да върша ежедневните си задължения, но скоро няма да имам тази възможност, за съжаление.Само време трябва да мине Exclamation
sexy lady
King of the universe
King of the universe

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 12:56 pm

Емо, много яко писание! Направо си е като статия! Имаш талант! А на твоя съсед по легло от Пирогов! След едно от посещенията ни, май последното, си ви представих да пиете биричка някуде извън болницата и да димите якоооо!
П.П. Дойде си и веднага почна да местиш мнения и теми Fight Много ми стана смешно, наистина ми липсваше Laugh
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 1:07 pm

Аре стига, че вие колко ми липсвате си нямаш на представа, но ще се видиме като съм малко по-добре, че сега не приличам на нищо!
HeagekBaTeH
King of the world
King of the world

Брой мнения : 417

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 1:07 pm

ЛОЛ Емо, много добре написано. Няма какво да кажа, ама много се смях като прочетох какво си пушел и как сте се ебавали с персонала на Пирогов. Няма начин брато иначе направо можеш да откачиш там. А за FHM няма да коментирам нищо, ти си знаеш Laugh
fluffy
Star
Star

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 1:12 pm

HeagekBaTeH написа:

А за FHM няма да коментирам нищо, ти си знаеш Laugh

Е какво има да му се коментира - мръсника си е мръсник, даже на леглоLaugh
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 1:12 pm

Ами след 1вия ден, след като почнах да се депресирам вече се появи Жоресте (Георги, ма аз така му виках Laugh ) с кутията Мелник и направо беше като спасител за мен.Така ми се пушеше , а нямаш цигари пък и все пак сме в болница, но ние измислихе системата.Подкупвахме санитарките със скокчета и други неща, за да ни отварят вратата да пушиме Laugh
sexy lady
King of the universe
King of the universe

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 1:25 pm

Almighty написа:
Аре стига, че вие колко ми липсвате си нямаш на представа, но ще се видиме като съм малко по-добре, че сега не приличам на нищо!

Споко, Емо! Лесна работа с виждането! Важното е сега да се оправяш и да почиваш, защото раздвижването ти коства доста усилия и болки!
yana85
King of the world
King of the world

Брой мнения : 368
Registration date : 23.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 1:27 pm

Каквоо?? няма да се видим още дълго ли.. Cry
ама аз наистина се затъжих и мислех, че скоро ще те видя Sad
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 1:36 pm

Абе сигурно ще се видиме, но аз имах предвид че няма да мога да се движа като хората...........иначе ще се видиме :Wink:
fluffy
Star
Star

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 1:37 pm

Най-много да ти се изсипем на гости :Wink:
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 1:42 pm

И тва ще стане ако имате желание :Wink:
fluffy
Star
Star

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 1:43 pm

Абе желание колко щеш, ама време няма Sad
SunSeeker
Superstar
Superstar

Брой мнения : 193

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 4:12 pm

хехехе а тоя който се е сетил да му го купи какъв е Laugh
Вижте профила на потребителя http://kunki.org
sexy lady
King of the universe
King of the universe

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   Сря Яну 09, 2008 4:36 pm

SunSeeker написа:
хехехе а тоя който се е сетил да му го купи какъв е Laugh

Не знам за другите, но аз лично въобще не разбрах за какво говориш Don't know
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Бързо възстановяване на Админа ни !   

Бързо възстановяване на Админа ни !
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next