Funky House

You will never walk alone....

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Бара на края на вселената-събота вечер:)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Almighty
Admin
Admin

Брой мнения : 886
Registration date : 12.11.2007

ПисанеЗаглавие: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Вто Ное 13, 2007 1:34 pm

Аре кажете яко ли си изкарахме а lol!
То не бяха 1 и 2 простотии.Дали в Бара или в Уго, се смяхме яко.Някой се пребиха на улицата, други заспаха в Уго, а трети (аз, Лора и Киро) бяхме прости :lol:
Не мога да не спомена и простотията с охраната в Бара!Бяха си сложили една малка духаща печка на входа да им грее и някво момче като излизаше я ритна без да иска, а охраната му вика "Леко момче, тая печка струва 100 лв и са ако не работи........не знам.И тоя се сдуха :lol:
Също и обясненията на Киро в пияно състояние как си проверява "history" на скайп без да си е пуснал ПЦто.....(за спорани обаче илезе прав де).....Лора пък щеше да си чисти чисти банята в 5 сутринта :lol:
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://crazybastards.englishboard.net
Boicheca
Human
Human

Брой мнения : 95
Registration date : 13.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Вто Ное 13, 2007 11:43 pm

Хаха сега ще ти кажа аз как си проверявам хистори-то без да си пускам пс-то!!! Само да се наям!!
Вижте профила на потребителя
Ving
King of the world
King of the world

Брой мнения : 370

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Вто Ное 13, 2007 11:51 pm

хахахахахаха некви нови начини за проверка на хисторито без да си пускаш пц-то е на това му се вика хакер!
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Сря Ное 14, 2007 12:03 am

хахахха да бе аз се чудя дали да не преместя темата в PC раздела:lol:
Courage
Monkey
Monkey

Брой мнения : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Сря Ное 14, 2007 12:04 am

Аз бях тоя където заспа на масата, но иначе беше номер 1:D мноо яко си изкарахме
Boicheca
Human
Human

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Сря Ное 14, 2007 12:14 am

Абе то не стана точно така. Аз друго обяснявах ама те с Лора бяха много пияни и ме разбраха погрешно! Ебасиииииии пияниците! Иначе като цяло вечерта беше много добра яко се смяхме и добре изпростяхме lol! Още с влизането видяхме една с едни грозни цици, всъщност тя нямаше толкова големи цици ама си ги беше изкарала така да се виждат и имаше очила за да изглежда по секси. Ебаси тъпачката хахаха офффф добре бешееееееее хорааааааа всичко беше добре ама трябва да го правиме по често!
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Сря Ное 14, 2007 12:18 am

ахахахха тая с циците ваобще не си ги беше изкарала, а ги беше сплескала със сутиена си и на нищо не приличаше.Ние пък на излизане от бара на нищо не приличахме:lol:
Въпрос на желание е да си го правиме толкова яко всеки уикендcheers
Courage
Monkey
Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Сря Ное 14, 2007 12:26 am

Да прав си ми ае желание има ае и тая събота пак ама примерно другате нз ако има навити де

П.С : Тая с циците Емо беше неква мангалка май или индийка ама си ги беше стиснала кат за последно :lol:
Boicheca
Human
Human

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Сря Ное 14, 2007 12:46 am

Абе кви са тя цици като балони така да се сплескат бе ти луд ли си! И къв е тоя сутиен ебаси майката :)
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Сря Ное 14, 2007 12:54 am

Тва бяха най-гадните цици, който съм виждал през живота си:lol:
SunSeeker
Superstar
Superstar

Брой мнения : 193

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Сря Ное 14, 2007 1:30 am

Слава богу че съм ги изпуснал.... :D
Вижте профила на потребителя http://kunki.org
sexy lady
King of the universe
King of the universe

Брой мнения : 657

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Сря Ное 14, 2007 1:41 am

Вечерта не беше никак лоша! Малко музиката беше странна! Обикновено пускат по добри парчета! Някои от нас не можаха да се напият....голям пропуск! Така че тоя уикенд викам пак да заформим нещо! albino А тея цици не знам какви са били, ама колкото и да са били ужасни според думите ви май голямо впечатление са ви направили affraid
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Сря Ное 14, 2007 12:48 pm

Ами направиха ми впечатление, защото бяха гадни....ааааааааааааааа........
А музиката в събота в бара отначало верно беше малко странна, но после всичко си дойде на мястото с добре познатите ни ретро хитове cheers
А за тая събота ще видиме :Wink:
Courage
Monkey
Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Сря Ное 14, 2007 10:30 pm

Аре верно да видим.А къде ше бъдем в БАРА или некъде на друго място, може си го направим като традиция даже всяка събота яко разбиване. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
sexy lady
King of the universe
King of the universe

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Чет Ное 15, 2007 9:59 am

A снощи какво сътворихме в Акта! cyclops Беше супер весело и май почти всички прилично се поопиянихме :P Не ми се тръгваше
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Чет Ное 15, 2007 11:11 am

Хахахахха да вчера стана готино.Пак се събрахме маса народ и простяхме lol!
sexy lady
King of the universe
King of the universe

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Чет Ное 15, 2007 2:37 pm

По-често трябва да го правим, ама проблема със заведенията в квартала много ни бърка! В 210 май им писна от нас и от няколко дни към 8-9 затварят! В Акта преди месец-два като отидохме няколко пъти и останахме докъм 12 и там почнаха да затварят рано-рано! Тиграта бачка до 10, Rouge-a докъм 11, Кардинала е денонощен, ама ви мързи (пък и там е едно....след пърите 4 посещения и ще ни писне). Всеки го мързи да отидем до центъра....

Хора какво правим???? What a Face
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Чет Ное 15, 2007 2:47 pm

Кали този проблем съществува от доста време!А сега времето се сговни и на никой не му се обикаля много много да търси местенце където да пием бири в студа и калта.Аз си мисля , че единствения вариант е да взимаме телефоните на горе изброение заведения и когато пак се съберем повечко хора като вчера да им звъним и да ги питаме има ли места и до колко ще работят.Иначе не знам :|
sexy lady
King of the universe
King of the universe

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Чет Ное 15, 2007 3:43 pm

Еми да Емо, прав си! Поне да не обикаляме по студа залудо! Ама идеята ми като цяло беше какво правим ако никде няма места или няма да работят до по-късно silent А проблема верно е отдавна, ама поне ги имаше вариантите парк и 73-то sunny
Almighty
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Чет Ное 15, 2007 7:13 pm

Следващото лято пак ще ги има :Wink:
sexy lady
King of the universe
King of the universe

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Чет Ное 15, 2007 7:26 pm

Като знам кога ще дойде следващото лято и направо ми става тъжно! Но мисълта за следващото море ме крепи, особено ако е поне толкова добро, колкото беше това flower
SunSeeker
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Съб Ное 17, 2007 3:11 am

Дайте да си отворим заведение. Idea
sexy lady
King of the universe
King of the universe

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Съб Ное 17, 2007 6:12 am

Ето това е приказка Баха!!! Дай да теглим кредит и да направим едно денонощно! Ще има промоция за по една бира....всяка следваща с отстъока,,,като за нас с тебе!Ще сме номер 1 lol!
SunSeeker
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Съб Ное 17, 2007 10:06 am

Aaaa тия с редитите ги избегвай tongue
sexy lady
King of the universe
King of the universe

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   Съб Ное 17, 2007 1:42 pm

Тогава??? Как ще стане номера??Ще ограбим банка ?!?!?! jocolor
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Бара на края на вселената-събота вечер:)   

Бара на края на вселената-събота вечер:)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next